Poptávka

  Poptávka

  Technický dotazPoptávkaReklamaceDoprava

  Výroba z pryže

  Výrobky z pryžeCharakteristika: Doporučeno pro vyšší množství výrobků, kde se vrací cena za výrobu formy, která mnohokrát převyšuje cenu jednotlivého výrobku. Výrobu zajišťujeme kompletně i s dodáním vhodné formy. Pro výrobu nového pryžového výrobku je nutno dodat technickou dokumentaci, vzorek výrobku a nezbytné informace o požadované jakosti pryžového výrobku (odolnost olejům, chemikáliím, teplotám, stárnutí, otěru nebo mechanickému opotřebení, apod.), popřípadě požadované variantě směsi SBR, NBR, NR, CR, EPDMSILIKON, BUTYL, HYPALON, VITON.

  Dodací lhůty: Záleží především na velikosti série a náročnosti výrobků. Naše standardní dodací lhůta bývá do jednoho týdne od zadání objednávky. Vzhledem k našim skladovým zásobám jsme schopni v havarijních situacích nabídnout výrobu ve zkráceném termínu.

  Tip: Vždy jsme nápomocni poraditnavrhnoutvyrobit, zkrátka komplexně řešit a realizovat veškeré Vaše požadavky. V případě, že si nejste materiálem, produktem nebo službou jisti, neváhejte nás prostřednictvím formuláře nebo telefonicky kontaktovat, máme dlouholeté zkušenosti a rádi Vám se vším poradíme.

  Poznámka: Zakázkovou výrobu řešíme individuálně na základě Vaší poptávky.