Poptávka

  Poptávka

  Technický dotazPoptávkaReklamaceDoprava

  CNC frézování

  CNC frézováníKromě dodávky standardních polotovarů nabízíme možnost velmi přesného opracování plastů, dřeva, hliníku a některých pěnových materiálů. CNC frézování provádíme na moderních CNC centrech s maximální pracovní plochou 3100 x 2205 mm (5-osé obrábění) a 2000 x 3000 mm (3-osé obrábění). Kusovou i sériovou výrobu standardních, složitých nebo atypických strojních součástí provádíme rychle, kvalitně a bez dodatečných nákladů, a to dle výkresů3D modelů nebo na základě vzorku.

  Naše běžně skladované materiály pro CNC frézování:

  Dodací lhůty: Záleží především na velikosti série a náročnosti výroby. Standardní dodací lhůta je do jednoho týdne od zadání objednávky. Vzhledem k našim skladovým zásobám jsme schopni v havarijních situacích nabídnout výrobu ve zkráceném termínu.

  Přesnost výroby: Pokud nejsou od zákazníka předepsány jiné tolerance, pracujeme standardně s přesností dle ČSN ISO 2768–1:1989, třída přesnosti m. Můžeme dosáhnout i vyšší přesnosti a zároveň zaručit dodržení požadované drsnosti povrchu. V těchto případech záleží především na požadovaném materiálu a tvaru finálního výrobku.